Некролог Олексія Ігоровича Литвинова

9 грудня 2014 року пішов з життя Олексій Ігорович Литвинов — хореограф, багаторазовий чемпіон України з бальних танців, заслужений працівник культури України.

Багатьом українцям Олексій Литвинов відомий як суддя танцювальних шоу, в тому числі кількох сезонів проекту "Танцюють всі!"

Олексій Литвинов народився в 1954 році, закінчив Харківський державний інститут культури, Всесоюзний державний інститут культури, Харківську державну академію фізичної культури і спорту. Протягом 2000 – 2011 рр. він завідував кафедрою бального танцю Харківської державної академії культури. Викладав у Київському національному університеті культури, був засновником і керівником танцювальної студії «Litvinoff Dance».

Із 1979 р. Олексій Литвинов працює художнім керівником народного ансамблю бального танцю "Горизонт", у якому підготував більше двох тисяч танцівників.

Видатний балетмейстер організував і провів близько 50 фестивалів, конкурсів і турнірів бального, сучасного танцю. Був суддею більш ніж сотні міжнародних фестивалів, конкурсів та турнірів. Учні Олексія Литвинова – переможці багатьох танцювальних змагань у США, Німеччині, Італії, Ізраїлі, Угорщині, Канаді, Австрії, Нідерландах.

Хореограф і телеведучий кілька років мужньо боровся з важкою онкологічною хворобою.

Прощання з Олексієм Литвиновим відбудеться в четвер, 11 грудня 2014 р., в м. Харків, у танцювальному центрі «Litvinoff Dance», розташованому в Палаці культури Харківського електромеханічного заводу, о 10:00 год.

Колектив Київського університету імені Бориса Грінченка висловлює співчуття дружині покійного, викладачу напряму підготовки «Хореографія» Суяровій Анастасії Олександрівні, та іншим членам його родини.

Світла пам'ять…

litvinov