Ви тут: Головна Про Університет Новини Студентам Конкурс на отримання у 2017 році іменної стипендії Бориса Грінченка

Конкурс на отримання у 2017 році іменної стипендії Бориса Грінченка

Шановні студенти – грінченківці!

Оголошується конкурс кандидатур на отримання у 2017 році іменної стипендії Бориса Грінченка.

Відповідно до Положення про іменну стипендію Бориса Грінченка в Структурних підрозділах Університету розпочинається розгляд кандидатур претендентів на отримання іменної стипендії Бориса Грінченка. Документи від претендентів приймаються у навчальних частинах інститутів/ факультетів/ коледжу до 5 листопада 2016 року.

З повагою                                                                                                                      Ректорат