Вітання з Днем народження Чапкісу Григорію Миколайовичу

Chapkis24 лютого святкує свій День народження Григорій Миколайович Чапкіс – професор кафедри хореографії, народний артист України, член Національної спілки хореографів України, лауреат міжнародних конкурсів, володар Золотих медалей: «Золотий фонд нації», «Людина третього тисячоліття»!

Найстаршого іменинника Інституту мистецтв щиро вітали представники адміністрації, завідувач кафедри хореографії Т. А. Медвідь, члени професорсько-викладацького колективу, численні студенти.

Григорій Миколайович схвильовано висловив слова подяки, зазначив, що відчуває себе в колі справжніх друзів і побажав всім присутнім «знайти в собі «родзинку», не лінуватись і дожити до його віку, танцюючи»! Також він теплими словами згадав свого «вічного вчителя» Павла Вірського.

Шановний Григорію Миколайовичу! Бажаємо Вам міцного здоров’я і довголіття! Найдовше залишайтеся з нами, наш талановитий Великий Маестро!