Images-loading

Transparent ranking: Top Universities by Google Scholar Citations

В рейтингу використовуються загальнодоступні інституційні профілі університетів в Google Scholar Citations. Інституційними профілями вважаються профілі співробітників, які вказали повну офіційну назву навчального закладу та корпоративну пошту в домені університету. При підрахунку рейтингу враховуються дані з 10 найкращих профілів університету в Google Scholar Citations.

У січні 2018 року в методологію Рейтингу прозорості були внесені зміни, за якими профілі співробітників в Google Scholar мають відповідати наступним критеріям:

• В поле «Приналежність» використовується офіційна (нормована) назва установи.
  • Перші 10 профілів Google Scholar мають містити тільки особисті профілі співробітників. Навчальні заклади, які містять неіндивідуальні профілі (журнали, відділи, групи) серед 10 найбільш цитованих караються виключенням з рейтингу (кількість цитат дорівнює нулю).
  • Якщо для одного автора є декілька записів (дублікатів), використовується лише найкращий профіль.
  • Будь-які шахрайські дії задля збільшення кількості цитувань карається виключенням закладу вищої освіти з рейтингу.

2018 рік

Дані станом на 03 липня 2018 року

google world

Переглянути рейтинг

Станом на липень 2018 року за рейтингом Transparent ranking: Top Universities by Google Scholar Citations Київський університет імені Бориса Грінченка зайняв 33 місце із 119 вишів України, представлених у рейтингу.

google ukr

Січень 2018 року

Оскільки в Київському університеті імені Бориса Грінченка активно впроваджується політика інформаційної відкритості, структурними підрозділами та журналами були створенні та активно наповнювались власні профілі Google Scholar, деякі з яких опинились серед 10 найбільш цитованих профілів, через що Університет Грінченка був виключений з Рейтингу прозорості у січні 2018 року за оновленими вимогами.

2017 рік

Дані станом на липень 2017 року

google world

Переглянути рейтинг

Станом на липень 2017 року за рейтингом Transparent ranking: Top Universities by Google Scholar Citations Київський університет імені Бориса Грінченка зайняв 17 місце із 113 вишів України, представлених у рейтингу.

google ukr