Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Благодійні акції Благодійний ярмарок «Збережи майбутнє!»

Благодійний ярмарок «Збережи майбутнє!»

У Київському університеті імені Бориса Грінченка 8 та 9 грудня проводився благодійний ярмарок «Збережи майбутнє!». До нього були активно залучені всі структурні підрозділи університету. Студенти підготували смаколики, напої та вироби власними руками. Усі проникли теплотою та затишною атмосферою.

Ярмарок проводилася за підтримки Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана. Спільними зусиллями було зібрано 6167 грн. Кошти нашій студентці Митник Аліні на лікування. Ми всі бажаємо їй бути здоровою!

Дякую всім, хто долучився до доброї справи!

12 9 chek