Засідання Наглядової ради Університету

01 листопада 2017 року
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

01 листопада 2017 р. у приміщенні ректорату відбулось засідання Наглядової ради Університету, на якому були присутні Гуцал Віктор Омелянович, художній керівник і головний диригент Національного академічного оркестру народних інструментів України, Народний артист України, професор; Михайленко Владислав Олегович, депутат Київської міської ради; Місюра Вадим Ярославович, президент Футбольної асоціації студентів міста Києва (ФАСК); Савченко Олександра Яківна, доктор педагогічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України; Сорока Михайло Михайлович, голова Київського осередку Національної спілки журналістів України, головний редактор газети «Урядовий кур’єр» (1990-2008), заслужений журналіст України; Фіданян Олена Григорівна, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва та Яцків Ярослав Степанович, директор Головної астрономічної обсерваторії НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор, академік Національної академії наук України. Засобом Skype-зв’язку до роботи Наглядової ради долучилась Ганна Вікторівна Старостенко, голова постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту.

Заступником голови Наглядової ради Університету було обрано Яцківа Ярослава Степановича, директора Головної астрономічної обсерваторії НАН України, доктора фізико-математичних наук, професора, академіка Національної академії наук України.

На засіданні було розглянуто низку важливих питань, а саме: про вибори ректора Університету, проект Програми розвитку Університету на 2018-2022 рр., бюджет Університету у 2017 р. та проект бюджету на 2018 р. З усіх питань прийнято відповідні рішення. Відзначено високі досягнення Університету Грінченка.

Засідання Наглядової ради Університету