Засідання Наглядової ради Університету

29 січня 2019 р.
Київський університет імені Бориса Грінченка

29 січня 2019 р. у приміщенні ректорату відбулось засідання Наглядової ради Університету, на якому були присутні: Старостенко Ганна Вікторівна, голова постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту (голова Наглядової ради Університету); Яцків Ярослав Степанович, директор Головної астрономічної обсерваторії НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор, академік Національної академії наук України (заступникголови Наглядової ради Університету); Гуцал Віктор Омелянович, художній керівник і головний диригент Національного академічного оркестру народних інструментів України, Народний артист України, професор; Михайленко Владислав Олегович, депутат Київської міської ради; Місюра Вадим Ярославович, президент Футбольної асоціації студентів міста Києва (ФАСК); Сорока Михайло Михайлович, голова Київського осередку Національної спілки журналістів України, головний редактор газети «Урядовий кур’єр» (1990-2008), заслужений журналіст України; Фіданян Олена Григорівна, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва.

Відповідно до частини 2 статті 37 Закону України «Про вищу освіту», на засіданні було заслухано звіт ректора про підсумки фінансово-господарської діяльності Університету у 2018 році. Відзначено досягнення Університету Грінченка за звітний період та роботу В.О.Огнев’юка, доктора філософських наук, професора, академіка НАПН України. Звіт узято до уваги, роботу ректора за підсумками фінансово-господарської діяльності Університету за 2018 рік визнано задовільною.

Ганна Вікторівна Старостенко привітала з отриманням високих державних нагород з нагоди Дня Соборності Олену Григорівну Фіданян, якій присвоєно звання Заслужений працівник освіти, та Віктора Омеляновича Гуцала, якого нагороджено орденом Ярослава Мудрого IV ступеня, а також подякувала всіх членів Наглядової ради за роботу.

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

Засідання Наглядової ради Університету