Засідання Наглядової ради Університету

28 січня 2020 р.
Київський університет імені Бориса Грінченка

28 січня 2020 р. відбулось засідання Наглядової ради Університету, на якому були присутні: Старостенко Ганна Вікторівна – голова постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту (голова Наглядової ради Університету); Яцків Ярослав Степанович – директор Головної астрономічної обсерваторії НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор, академік Національної академії наук України (заступник голови Наглядової ради Університету); Гуцал Віктор Омелянович – художній керівник і головний диригент Національного академічного оркестру народних інструментів України, Народний артист України; Кремінь Тарас Дмитрович – народний депутат України VIII скликання; Сорока Михайло Михайлович – заслужений журналіст України.

На засіданні було заслухано звіт ректора про підсумки фінансово-господарської діяльності Університету в 2019 році. Звіт В.О.Огнев’юка узято до уваги, роботу ректора за підсумками фінансово-господарської діяльності Університету за 2019 рік визнано задовільною.