Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Ректорат Ректор Вітання

Вітання Турунцеву Олександру Петровичу, проректору з організаційних питань та адміністративно-господарської роботи

turuncevШановний Олександре Петровичу!

Сердечно вітаю Вас з присвоєнням почесного звання Заслужений працівник освіти України! Ця нагорода – визнання заслуг і висока оцінка Вашої самовідданої праці та великого таланту. Радію, що така людина є членом нашого колективу.

Бажаю Вам подальшого динамічного розвитку, підвищення ділової репутації і вагомих досягнень у професійній діяльності. Зичу міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії для втілення у життя нових ідей, активної і продуктивної діяльності на нелегкій і відповідальній ниві, здійснення всіх планів і задумів на благо Університету і України!

З повагою,
Віктор Огнев’юк

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №168/2017 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України».

Дорогі випускники!

Цьогоріч зі стін Університету Грінченка випускається 1607 фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів. Серед них 334 «Молодших спеціалістів», 969 – «Бакалаврів» та 245 «Магістрів».

Багато з Вас продовжить навчатися у нашому Університеті на більш високому рівні і це закономірно, оскільки Ви залишаєтеся вірними нашим цінностям, корпоративній культурі й грінченківській родині. Частина з Вас працюватиме, і тим самим продовжить традицію служіння моралі, громаді та суспільству.

Дорогі грінченківці, тисячі доріг відкриваються перед Вами. І всі вони ведуть у світ праці та творчості, без яких немислиме людське буття. Бажаю кожному з Вас здоров’я, щастя, мудрих рішень і дій, високих навчальних та професійних досягнень, впевненості у власних силах і постійного самовдосконалення! Бережіть вірність Українському народові! Слава Україні!

З повагою, щиро
Віктор Огнев'юк

Шановні Грінченківці і дорогі кияни! Щиро вітаю Вас з Днем Києва!

Цьогоріч славетному місту на Дніпрі виповнюється 1535 років. Насправді історія нашої рідної, квітучої столиці, сягає корінням у сиву давнину. До заснування Києва на його територіях розміщувалась трипільська, зарубинецька, київська та черняхівська культури. Обличчя міста змінювалося, але Київ на дніпрових схилах зберігає свою автентичність і самобутність. Місто-мільйонник має багато різноманітних образів: історичний, сучасний, святковий, класичний, індустріальний – Київ приваблює туристів з усіх куточків нашої планети. Адже місто має своє неповторне обличчя - живе і мудре. І незважаючи на тисячолітню історію, Київ продовжує жити, розвиватися і оновлюватися.

Ми пишаємось, що наш Університет належить столичній громаді. Наш обов’язок докладати максимум зусиль для того, щоб столиця України ставала ще кращою, примножуючи нові наукові, спортивні, творчі здобутки Києва, тим самим сприяючи розвитку і процвітанню. В Університеті Грінченка не лише готують фахівців для освітніх закладів столиці, а й спрямовують свою діяльність для підвищення кваліфікації педагогів міста Києва.

Бажаю грінченківцям, столичній громаді та гостям міста отримати максимум позитивних емоцій від святкування Дня Києва, благополуччя, миру та добра всім нам!

З повагою, щиро

Шановні грінченківці!

Вітаю з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!
У житті кожного християнина Великдень — свято особливо шановане та величне. І не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри — над безнадією.
Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще — бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

Нехай цей Великий День дарує кожному з Вас щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день, в світле майбутнє України! Нехай в усіх родинах панує злагода, любов, добробут і щастя. Миру нам усім!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

З повагою, Віктор Огнев’юк

Дорогі студенти, шановні колеги! Дорогі друзі! Сердечно вітаю Вас з нагоди світлих і радісних свят Різдва Христового і Нового 2017 року!

Різдвяно-новорічні свята – це улюблені й радісні дні, наповнені вірою у перемогу добра над злом, світла над темрявою, любов’ю, надією, спільною радістю і сподіваннями на краще життя та мир.

Озирнувшись назад можемо стверджувати, що 2016 рік не пройшов марно, він був насичений різноманітними подіями, напруженою працею, глибоким змістом та успіхами. Він подарував нам радість зустрічей та відкриттів, перемог і досягнень, нового професійного і життєвого досвіду, уроків мужності і боротьби.

Щиро вдячний Вам за кропітку працю заради успіху української молоді, розвитку України, рідного Києва і нашого Університету!

Мені випала велика честь працювати на посаді ректора Університету Грінченка, служити кожному з Вас, а разом з Вами Києву і Україні. Кожного дня ми не тільки виконуємо свої професійні обов’язки, а й турбуємося про захисників України, дбаємо про хворих та обездолених, проводимо соціальні, мистецькі та екологічні заходи. Дякую за Вашу відданість нашим спільним ідеалам і цінностям!

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям. Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

Миру і процвітання Україні!

Миру і щастя усім добрим людям нашої планети!

Щасливих Різдвяних і Новорічних свят!

Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Ректорат Ректор Вітання