Images-loading

03 07 vitannia

Дорогі добродійки!

Щиро вітаю з Міжнародним жіночим днем!

Гендерна рівність є запорукою успішного розвитку країни та злагоди в суспільстві. Цей день також асоціюється з приходом весни, відновленням і красою, що уособлює кращі жіночі риси.

Бажаю гарної долі, поваги й рівних можливостей, чудового настрою, творчого натхнення, гармонії, миру та успіхів у всіх благородних справах!

З повагою,

Віктор Огнев’юк

 

 

Дорогі студенти, шановні колеги!

Сердечно вітаю Вас з нагоди світлих і радісних свят –

Різдва Христового та Нового 2018 року!

Новорічно-різдвяні свята – це нові надії та сподівання, нові життєві задуми та мрії. У ці дні ми плануємо прийдешнє і підсумовуємо зроблене, радіючи успіхам.

Грінченківська родина згадуватиме 2017-й низкою яскравих подій та звершень. Цього року вдалим виявився набір студентів, аспірантів та докторантів. Також 2017-й став успішним у здобутті міжнародних наукових проектів. Окрім індивідуальних грантів, науковці-грінченківці виграли три міжнародні проекти – за Програмою Європейського Союзу Еразмус+ (напрям “Розвиток потенціалу вищої освіти” і напрям “Жана Моне”) та за Програмою Міжнародного Вишеградського фонду. Цьогоріч розпочато реалізацію академічної мобільності у рамках Еразмус+ з Університетом Кадису (Іспанія), Університетом Тампере (Фінляндія) та Русенським університетом (Болгарія).

2017-18 навчальний рік розпочався із запровадження Нової освітньої стратегії Університету для кращої підготовки студентів до практичного застосування знань, зокрема у новостворених Центрах компетентностей. До того ж студенти мають змогу навчатися, використовуючи майже повністю оновлене комп’ютерне обладнання та нове програмне забезпечення.

Ще одним приємним здобутком 2017-го стало відкриття нового спортивного комплексу на території Університетського коледжу (проспект Ю. Гагаріна, 16).

У 2017 році Університет долучився до загальнонаціонального проекту Нова українська школа і розпочав упровадження нової освітньої програми «Початкова школа: освіта для життя» у 44 школах міста Києва.

Варто відзначити високий рівень проведених у 2017-му міжнародних, всеукраїнських наукових конференцій, конгресів, семінарів і загальноуніверситетських святкових заходів.

Усе це стало можливим завдяки праці та ініціативі членів нашої команди-грінченківців. Попереду – Нова стратегія розвитку Університету та наше незмінне прагнення досягати нового рівня досконалості.

Висловлюю глибоку вдячність усім, хто своєю працею зробив можливими сьогоднішні та майбутні досягнення.

Щиро дякуємо українським воїнам, завдяки яким ми маємо мирне небо над головою та можливість відзначати новорічні свята!

У переддень Різдва Христового та Нового року щиро дякую професорсько-викладацькому колективу, всім співробітникам, студентам-грінченківцям за досягнення у навчанні і діяльність в органах студентського самоврядування, наукових дослідженнях, вірність цінностям Університету, активну участь в університетських починаннях.

Сподіваймося, що 2018 рік принесе мир і затишок у кожну оселю, злагоду і благополуччя у кожну українську родину, дасть сили й наснаги на нові звершення!

Здоров’я, добробуту, щастя та Божого благословення зичу кожній добропорядній людині у прийдешньому році!

 

Щасливих свят!

З Новим роком!

 

Зі щирими побажаннями -

Віктор Огнев’юк

09 28 vitannia pratsivnykam osvity

Учителям

Великії серця, великі розуми!
Я змалечку до вас мов до рідні тулився:
Ви сяєвом своїм виводили з пітьми
Мій розум, поки він, ізрісши, в силу вбився.

Навчався я від вас над все кохати світ,
Із правдою іти та з волею брататься
і в боротьбі за їх із наймолодших літ
Ані приваб-спокус, ні сили не бояться.

В храм пишної краси ви увели мене,
Щоб міг небесної утіхи зазнавати
І щоб серед клопіт, робивши тут земне,
Міг духом вільним я до неба досягати.

Безмірна дяка вам, великії творці!
У храмі вашому покірно я схиляюсь —
І вслід за вами йти, небесні посланці,
Аж поки я живу — побожне присягаюсь.

Б.Грінченко

Дорогі грінченківці! Дорогі колеги – освітяни!

Щиро вітаю Вас із Днем знань!

Свої вітання адресую усім студентам Університету Грінченка, усім співробітникам і, насамперед, нашим першокурсникам - майбутнім молодшим спеціалістам і бакалаврам, магістрам, докторам філософії і докторам наук!

Нинішнього року до університету зараховано 391 студента на освітні програми молодшого спеціаліста, 1682 - бакалаврські, 856 – магістерські. До докторської школи (аспірантури) університету приєдналося 44 аспіранти і 2 докторанти. Загалом у Київському університеті імені Бориса Грінченка навчатиметься 8906 студентів, аспірантів і докторантів, підвищуватимуть кваліфікацію майже 7 тис. педагогів столиці.

Щиро вітаю усіх з новим навчальним роком, усім студентам бажаю стати цілісними особистостями і свідомими громадянами України, європейцями високої культури та інтелекту, професіоналами і лідерами!

Професорсько-педагогічному колективу бажаю здоров’я, гармонії, значних успіхів у здійсненні однієї з найблагородніших місій – сприяння становленню особистості ЛЮДИНИ.

Усім колегам-освітянам бажаю професійних успіхів і життя, гідного Вашого професійного покликання!

Миру і процвітання нашій державі і її громадянам! Слава Україні!

З повагою, щиро
Віктор Огнев’юк

turuncevШановний Олександре Петровичу!

Сердечно вітаю Вас з присвоєнням почесного звання Заслужений працівник освіти України! Ця нагорода – визнання заслуг і висока оцінка Вашої самовідданої праці та великого таланту. Радію, що така людина є членом нашого колективу.

Бажаю Вам подальшого динамічного розвитку, підвищення ділової репутації і вагомих досягнень у професійній діяльності. Зичу міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії для втілення у життя нових ідей, активної і продуктивної діяльності на нелегкій і відповідальній ниві, здійснення всіх планів і задумів на благо Університету і України!

 

З повагою,
Віктор Огнев’юк

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №168/2017 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України».