Images-loading

Дорогі грінченківці! Дорогі колеги – освітяни!

Щиро вітаю Вас із Днем знань!

Свої вітання адресую усім студентам Університету Грінченка, усім співробітникам і, насамперед, нашим першокурсникам - майбутнім молодшим спеціалістам і бакалаврам, магістрам, докторам філософії і докторам наук!

Нинішнього року до університету зараховано 391 студента на освітні програми молодшого спеціаліста, 1682 - бакалаврські, 856 – магістерські. До докторської школи (аспірантури) університету приєдналося 44 аспіранти і 2 докторанти. Загалом у Київському університеті імені Бориса Грінченка навчатиметься 8906 студентів, аспірантів і докторантів, підвищуватимуть кваліфікацію майже 7 тис. педагогів столиці.

Щиро вітаю усіх з новим навчальним роком, усім студентам бажаю стати цілісними особистостями і свідомими громадянами України, європейцями високої культури та інтелекту, професіоналами і лідерами!

Професорсько-педагогічному колективу бажаю здоров’я, гармонії, значних успіхів у здійсненні однієї з найблагородніших місій – сприяння становленню особистості ЛЮДИНИ.

Усім колегам-освітянам бажаю професійних успіхів і життя, гідного Вашого професійного покликання!

Миру і процвітання нашій державі і її громадянам! Слава Україні!

turuncevШановний Олександре Петровичу!

Сердечно вітаю Вас з присвоєнням почесного звання Заслужений працівник освіти України! Ця нагорода – визнання заслуг і висока оцінка Вашої самовідданої праці та великого таланту. Радію, що така людина є членом нашого колективу.

Бажаю Вам подальшого динамічного розвитку, підвищення ділової репутації і вагомих досягнень у професійній діяльності. Зичу міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії для втілення у життя нових ідей, активної і продуктивної діяльності на нелегкій і відповідальній ниві, здійснення всіх планів і задумів на благо Університету і України!

З повагою,
Віктор Огнев’юк

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №168/2017 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України».

Цьогоріч зі стін Університету Грінченка випускається 1607 фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів. Серед них 334 «Молодших спеціалістів», 969 – «Бакалаврів» та 245 «Магістрів».

Багато з Вас продовжить навчатися у нашому Університеті на більш високому рівні і це закономірно, оскільки Ви залишаєтеся вірними нашим цінностям, корпоративній культурі й грінченківській родині. Частина з Вас працюватиме, і тим самим продовжить традицію служіння моралі, громаді та суспільству.

Дорогі грінченківці, тисячі доріг відкриваються перед Вами. І всі вони ведуть у світ праці та творчості, без яких немислиме людське буття. Бажаю кожному з Вас здоров’я, щастя, мудрих рішень і дій, високих навчальних та професійних досягнень, впевненості у власних силах і постійного самовдосконалення! Бережіть вірність Українському народові! Слава Україні!

Віктор Огнев'юк

Цьогоріч славетному місту на Дніпрі виповнюється 1535 років. Насправді історія нашої рідної, квітучої столиці, сягає корінням у сиву давнину. До заснування Києва на його територіях розміщувалась трипільська, зарубинецька, київська та черняхівська культури. Обличчя міста змінювалося, але Київ на дніпрових схилах зберігає свою автентичність і самобутність. Місто-мільйонник має багато різноманітних образів: історичний, сучасний, святковий, класичний, індустріальний – Київ приваблює туристів з усіх куточків нашої планети. Адже місто має своє неповторне обличчя - живе і мудре. І незважаючи на тисячолітню історію, Київ продовжує жити, розвиватися і оновлюватися.

Ми пишаємось, що наш Університет належить столичній громаді. Наш обов’язок докладати максимум зусиль для того, щоб столиця України ставала ще кращою, примножуючи нові наукові, спортивні, творчі здобутки Києва, тим самим сприяючи розвитку і процвітанню. В Університеті Грінченка не лише готують фахівців для освітніх закладів столиці, а й спрямовують свою діяльність для підвищення кваліфікації педагогів міста Києва.

Бажаю грінченківцям, столичній громаді та гостям міста отримати максимум позитивних емоцій від святкування Дня Києва, благополуччя, миру та добра всім нам!

Віктор Огнев’юк

Вітаю з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!
У житті кожного християнина Великдень — свято особливо шановане та величне. І не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри — над безнадією.
Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще — бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

Нехай цей Великий День дарує кожному з Вас щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день, в світле майбутнє України! Нехай в усіх родинах панує злагода, любов, добробут і щастя. Миру нам усім!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

З повагою, Віктор Огнев’юк