Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Ректорат Ректор Вітання

Шановні Грінченківці і дорогі кияни! Щиро вітаю Вас з Днем Києва!

Цьогоріч славетному місту на Дніпрі виповнюється 1535 років. Насправді історія нашої рідної, квітучої столиці, сягає корінням у сиву давнину. До заснування Києва на його територіях розміщувалась трипільська, зарубинецька київська та черняхівська культури. Обличчя міста змінювалося, але Київ на дніпрових схилах зберігає свою автентичність і самобутність. Місто-мільйонник має багато різноманітних образів: історичний, сучасний, святковий, класичний, індустріальний – Київ приваблює туристів з усіх куточків нашої планети. Адже місто має своє неповторне обличчя - живе і мудре. І незважаючи на тисячолітню історію, Київ продовжує жити, розвиватися і оновлюватися.

Ми пишаємось, що наш Університет належить столичній громаді. Наш обов’язок докладати максимум зусиль для того, щоб столиця України ставала ще кращою, примножуючи нові наукові, спортивні, творчі здобутки Києва, тим самим сприяючи розвитку і процвітанню. В Університеті Грінченка не лише готують фахівців для освітніх закладів столиці, а й спрямовують свою діяльність для підвищення кваліфікації педагогів міста Києва.

Бажаю грінченківцям, столичній громаді та гостям міста отримати максимум позитивних емоцій від святкування Дня Києва, благополуччя, миру та добра всім нам!

З повагою, щиро

Віктор Огнев’юк

Шановні грінченківці!

Вітаю з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!
У житті кожного християнина Великдень — свято особливо шановане та величне. І не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри — над безнадією.
Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще — бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

Нехай цей Великий День дарує кожному з Вас щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день, в світле майбутнє України! Нехай в усіх родинах панує злагода, любов, добробут і щастя. Миру нам усім!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

 

З повагою, Віктор Огнев’юк

Дорогі студенти, шановні колеги! Дорогі друзі! Сердечно вітаю Вас з нагоди світлих і радісних свят Різдва Христового і Нового 2017 року!

Різдвяно-новорічні свята – це улюблені й радісні дні, наповнені вірою у перемогу добра над злом, світла над темрявою, любов’ю, надією, спільною радістю і сподіваннями на краще життя та мир.

Озирнувшись назад можемо стверджувати, що 2016 рік не пройшов марно, він був насичений різноманітними подіями, напруженою працею, глибоким змістом та успіхами. Він подарував нам радість зустрічей та відкриттів, перемог і досягнень, нового професійного і життєвого досвіду, уроків мужності і боротьби.

Щиро вдячний Вам за кропітку працю заради успіху української молоді, розвитку України, рідного Києва і нашого Університету!

Мені випала велика честь працювати на посаді ректора Університету Грінченка, служити кожному з Вас, а разом з Вами Києву і Україні. Кожного дня ми не тільки виконуємо свої професійні обов’язки, а й турбуємося про захисників України, дбаємо про хворих та обездолених, проводимо соціальні, мистецькі та екологічні заходи. Дякую за Вашу відданість нашим спільним ідеалам і цінностям!

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям. Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

Миру і процвітання Україні!

Миру і щастя усім добрим людям нашої планети!

Щасливих Різдвяних і Новорічних свят!

 

Віктор Огнев’юк

Дорогі студенти – грінченківці! Дорогі студенти всіх поколінь! Маю честь привітати Вас із Міжнародним днем студента!

Студентські роки - це, мабуть, найбільш важливий для людини час, коли вона переходить межу юності і дорослості. У ці роки всі ми зустрічаємо нових людей, які можуть стати друзями на все життя, заводимо знайомства, закохуємося, проходимо випробовування успіхами та невдачами, зачаруванням та розчаруванням. І навіть ті, хто вчився у вузі кілька десятків років тому, насправді завжди залишаються в душі студентами: з невгамовною спрагою відкриттів, готовністю змінювати все довкола і невпинним устремлінням рухатися вперед.

Саме така молодь потрібна Україні, потрібні її знання, наполегливість, непримиренність до несправедливості та віра у власні сили та власні перспективи у демократичній і процвітаючій країні.

Бажаю Вам, щоб кожна мить студентського життя була неповторна, радісна та незабутня. Хай кожний день наближає Вас до визначеної Вами мети. Зичу кожному з Вас примноження інтелектуального і духовного потенціалу, гармонії емоцій, надзвичайних успіхів у навчанні та нових творчих звершень! Бажаю вірних друзів, взаємного кохання і здоров’я!

Зі святом!

 

Щиро Ваш,
Віктор Огнев’юк 

Вітання з Днем української писемності та мови

Шановні грінченківці!

Щиро вітаю Вас з Днем української писемності та мови!

Сьогодні свято української мови та писемності, день, коли у нас є нагода вклонитися Слову в його красі та виразності, влучності та розмаїтті. Мова, душа нації, як величний Дніпро, увібрала крапельки, струмочки, потічки слів, приказок, думок, текстів, живого спілкування. Державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в одну націю, це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку держави.

Борис Грінченко входить в число людей, внесок яких у розвиток і збереження української мови в усьому її розмаїтті найбільший. Справедливо його називали лицарем національної української культури, голосом совісті всього українства, батьком «Словника української мови». Нині ми є свідками того, як українське слово у вирішальні часи новітньої історії зближує українців і формує ставлення світової спільноти до нас як до нації.

Грінченківська спільнота має багаті традиції пошанування української мови, її наукового вивчення, популяризації та піднесення іміджу – від підготовки майбутніх українських філологів, підручників і посібників, постійної участі в різних конкурсах, організації курсів української мови, до залучення медіа та інтернет-простору для навчання української мови, флеш-мобів та презентативних комунікаційних акцій. Саме сьогодні під гаслом «Університет Грінченка – простір української мови» розпочинається рік української мови.

Вітаю усіх з цим святом, і бажаю Вам оберігати та розвивати українську мову, будувати незалежну, не лише політично, а й духовно вільну країну, виховувати гідних представників свого народу і пишатися своєю Батьківщиною.

 

Щиро Ваш,
Віктор Огнев’юк

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Ректорат Ректор Вітання