Images-loading

09 28 vitannia pratsivnykam osvity

Учителям

Великії серця, великі розуми!
Я змалечку до вас мов до рідні тулився:
Ви сяєвом своїм виводили з пітьми
Мій розум, поки він, ізрісши, в силу вбився.

Навчався я від вас над все кохати світ,
Із правдою іти та з волею брататься
і в боротьбі за їх із наймолодших літ
Ані приваб-спокус, ні сили не бояться.

В храм пишної краси ви увели мене,
Щоб міг небесної утіхи зазнавати
І щоб серед клопіт, робивши тут земне,
Міг духом вільним я до неба досягати.

Безмірна дяка вам, великії творці!
У храмі вашому покірно я схиляюсь —
І вслід за вами йти, небесні посланці,
Аж поки я живу — побожне присягаюсь.

Б.Грінченко

Дорогі грінченківці! Дорогі колеги – освітяни!

Щиро вітаю Вас із Днем знань!

Свої вітання адресую усім студентам Університету Грінченка, усім співробітникам і, насамперед, нашим першокурсникам - майбутнім молодшим спеціалістам і бакалаврам, магістрам, докторам філософії і докторам наук!

Нинішнього року до університету зараховано 391 студента на освітні програми молодшого спеціаліста, 1682 - бакалаврські, 856 – магістерські. До докторської школи (аспірантури) університету приєдналося 44 аспіранти і 2 докторанти. Загалом у Київському університеті імені Бориса Грінченка навчатиметься 8906 студентів, аспірантів і докторантів, підвищуватимуть кваліфікацію майже 7 тис. педагогів столиці.

Щиро вітаю усіх з новим навчальним роком, усім студентам бажаю стати цілісними особистостями і свідомими громадянами України, європейцями високої культури та інтелекту, професіоналами і лідерами!

Професорсько-педагогічному колективу бажаю здоров’я, гармонії, значних успіхів у здійсненні однієї з найблагородніших місій – сприяння становленню особистості ЛЮДИНИ.

Усім колегам-освітянам бажаю професійних успіхів і життя, гідного Вашого професійного покликання!

Миру і процвітання нашій державі і її громадянам! Слава Україні!

З повагою, щиро
Віктор Огнев’юк

turuncevШановний Олександре Петровичу!

Сердечно вітаю Вас з присвоєнням почесного звання Заслужений працівник освіти України! Ця нагорода – визнання заслуг і висока оцінка Вашої самовідданої праці та великого таланту. Радію, що така людина є членом нашого колективу.

Бажаю Вам подальшого динамічного розвитку, підвищення ділової репутації і вагомих досягнень у професійній діяльності. Зичу міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії для втілення у життя нових ідей, активної і продуктивної діяльності на нелегкій і відповідальній ниві, здійснення всіх планів і задумів на благо Університету і України!

 

З повагою,
Віктор Огнев’юк

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №168/2017 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України».

Цьогоріч зі стін Університету Грінченка випускається 1607 фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів. Серед них 334 «Молодших спеціалістів», 969 – «Бакалаврів» та 245 «Магістрів».

Багато з Вас продовжить навчатися у нашому Університеті на більш високому рівні і це закономірно, оскільки Ви залишаєтеся вірними нашим цінностям, корпоративній культурі й грінченківській родині. Частина з Вас працюватиме, і тим самим продовжить традицію служіння моралі, громаді та суспільству.

Дорогі грінченківці, тисячі доріг відкриваються перед Вами. І всі вони ведуть у світ праці та творчості, без яких немислиме людське буття. Бажаю кожному з Вас здоров’я, щастя, мудрих рішень і дій, високих навчальних та професійних досягнень, впевненості у власних силах і постійного самовдосконалення! Бережіть вірність Українському народові! Слава Україні!

 

З повагою, щиро
Віктор Огнев'юк

Цьогоріч славетному місту на Дніпрі виповнюється 1535 років. Насправді історія нашої рідної, квітучої столиці, сягає корінням у сиву давнину. До заснування Києва на його територіях розміщувалась трипільська, зарубинецька, київська та черняхівська культури. Обличчя міста змінювалося, але Київ на дніпрових схилах зберігає свою автентичність і самобутність. Місто-мільйонник має багато різноманітних образів: історичний, сучасний, святковий, класичний, індустріальний – Київ приваблює туристів з усіх куточків нашої планети. Адже місто має своє неповторне обличчя - живе і мудре. І незважаючи на тисячолітню історію, Київ продовжує жити, розвиватися і оновлюватися.

Ми пишаємось, що наш Університет належить столичній громаді. Наш обов’язок докладати максимум зусиль для того, щоб столиця України ставала ще кращою, примножуючи нові наукові, спортивні, творчі здобутки Києва, тим самим сприяючи розвитку і процвітанню. В Університеті Грінченка не лише готують фахівців для освітніх закладів столиці, а й спрямовують свою діяльність для підвищення кваліфікації педагогів міста Києва.

Бажаю грінченківцям, столичній громаді та гостям міста отримати максимум позитивних емоцій від святкування Дня Києва, благополуччя, миру та добра всім нам!

З повагою, щиро

Віктор Огнев’юк