Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Ректорат Ректор Блог Вітання з Днем Соборності та Свободи України

Вітання з Днем Соборності та Свободи України

Шановні грінченківці! Дорогі друзі!

Сердечно вітаю Вас з Днем Соборності та Свободи України!
Злука Української народної республіки та Західноукраїнської Народної Республіки 22 січня 1919 року в єдину соборну Українську державу стала могутнім виявом волі українців та представників інших національностей до політичної консолідації.
Історія і сьогодення переконливо довели, що тільки в громадянській єдності як запоруці демократичного розвитку і становлення громадянського суспільства, – майбутнє українського народу!
Бажаю нашій незалежній Україні мирного, сонячного неба, процвітання й щасливого майбутнього! А усім нам, громадянам цієї прекрасної країни – міцного здоров’я, благополуччя, достатку й злагоди!

Віктор Огнев'юк

1327039565 bez-imeni-1