Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Ректорат Ректор Вітання Вітання з Міжнародним жіночим днем

Вітання з Міжнародним жіночим днем

Дорогі жінки!

Сердечно вітаю Вас зі святом 8 Березня!

Цей день став символом пробудження, кохання і гармонії, уособленням весни, з якою всі ми пов’язуємо наші найкращі надії. Висловлюю найкращі побажання студентам нашого Університету, професорсько-викладацькому складу, усім нашим працівникам – дорогим дівчатам і жінкам!

Так як розцвітає все навколо навесні і рясніє яскравим різнобарв’ям, так нехай весна наповнить Ваше життя яскравістю подій, почуттям любові і припливом життєдайних сил! Нехай у Вашому домі панують спокій і благополуччя, Ваше серце буде зігріте теплом та повагою рідних і близьких людей, а кожен день буде сповнений радістю і щастям!

Ваш Віктор Огнев’юк

6637795 f20d6e17