Дорогі грінченківці! Шановні освітяни!

Від щирого серця вітаю всіх із нашим професійним святом – Днем працівників освіти!

Великому античному філософу Платону належить твердження, що усі професії від людей і лише три - від Бога: педагог, лікар і суддя. Навчити людину бути Людиною – що може бути більш благородним чи важливішим у світі?

Щодня Ви робите вагомий внесок у розвиток нашого університету, самовіддано працюючи на своїх робочих місцях. Кожен співробітник університету  – від прибиральниці  до доктора наук – є частиною великої команди, яка створює університет європейського рівня, де навчаються лідери та фахівці своєї справи. Щиро дякую Вам за це! Переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться повною мірою реалізувати поставлену мету.

Мої найкращі вітання педагогам і працівникам освіти Києва та всієї України! Усім бажаю міцного здоров’я, невичерпної наснаги, щастя, благополуччя, радості та задоволення від кожного прожитого дня!

Щиро Ваш,

Віктор Огнев’юк