Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Ректорат Ректор Блог Звернення ректора до педагогів, науковців і студентів Сходу та Півдня України

Звернення ректора до педагогів, науковців і студентів Сходу та Півдня України

Дорогі друзі!

Ви знаєте, що в найскладніші дні розгону мирного Євромайдану я і мої колеги рішуче засудили застосування сили проти студентів, і це дає моральне право звернутися до Вас. Нині вирішується майбутнє Українського народу, ми маємо історичний шанс стати сучасною, конкурентоспроможною політичною нацією. Завдяки сотням тисяч небайдужих людей, у тому числі Ваших колег і студентів багатьох університетів, Майдан подолав кримінально-олігархічний режим, який за підтримки Росії, руйнував нашу державу, знищував українську освіту і науку, а нині – робить все для того, щоб перетворити південно-східну Україну на маргіналізовану та криміналізовану територію. Впевнений, що Ви цього не хочете, що Ви знаєте справжню ціну свободи і демократії, що Ви розумієте де наше майбутнє. Не сидіть мовчки, заявіть свою рішучу позицію, не давайте сп’янілим від російської пропаганди та купленим путінським режимом маріонеткам завести Україну у безлад та братовбивство, зупиніть федералістів та авантюристів, які за Вас і Ваших дітей, за всіх нас привласнили право вирішувати наші долі та продалися ворогам. Вас, дорогі друзі, десятки тисяч і, якщо Ви об’єднаєтеся та скажете своє рішуче: «НІ – тероризму і сепаратизму!», ми швидше збудуємо омріяну нами країну, подолаємо корупцію, оберемо владу, яка служитиме своєму народу, будемо мати гідне життя і свободи.
    З вірою, надією і любов’ю ми переможемо! Не бійтеся!

Ректор
Віктор Огнев’юк