Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Ректорат Ректор Блог Шановні грінченківці!

Шановні грінченківці!

Сердечно вітаю Вас зі святом Покрови Пречистої Богородиці

та Днем захисника України!

Цьогоріч ми вперше 14 жовтня відзначаємо День захисника України, яке символічно припадає на одне з найдавніших християнських свят Покрови Пречистої Богородиці та День українсь­кого козацтва! Це свято увібрало в себе значущі християнські цінності часів Київської Русі, багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм захисників та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

Нині, коли на території України точиться війна, я схиляю голову перед мужністю наших Захисників, які щодня, ризикуючи власним життям, боронять наш мир, спокій і світле майбутнє.

Від щирого серця бажаю усім Вам міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди! Щиросердно зичу всім щастя, здоров’я, наснаги у відродженні української величі, плідної праці на благо народу, задля слави всієї України. Усім захисникам зичу повертатися до своїх домівок живими і неушкодженими!

Слава Україні! Героям слава!

Щиро Ваш,

Віктор Огнев’юк