Дорогі наші студенти! Шановні грінченківці!

Щиро й сердечно вітаю Вас, молодих, енергійних, сповнених свіжих мрій і надій, із
Міжнародним днем студента – святом, що для кожного з нас є
щасливою сходинкою до вершин знань й самоствердження!

Пишаюся Вами – студентами-грінченківцями, які завжди вирізняються активною громадською позицією та сповідуванням культури лідерства-служіння. Студентський вік – час особливий, найбільш вирішальний, красивий і неповторний. Це пора, осяяна освітою і наукою, цікавим спілкуванням, коханням та яскравими враженнями.

Бажаю Вам, щоб кожен день був незабутнім і наближав до визначеної Вами мети - ставати не лише успішними професіоналами, а й лідерами – носіями позитивних змін, Людьми з великої літери. Зичу Вам блискучих успіхів у навчанні, нових творчих звершень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Вірую у Ваше щасливе майбутнє та щасливе майбутнє рідної України.

Зі святом!

Щиро Ваш,