Вітаю Вас із демократичним обранням студентського активу Київського університету імені Бориса Грінченка!

Ці вибори, які пройшли відповідно до ст. 40 Закону України «Про вищу освіту», продемонстрували високу громадську свідомість нашої студентської молоді, згуртованість, відповідальність, лідерську мобільність. 52 відсотки студентів взяли участь у виборах.

Впевнений, що новообраний склад студентського самоврядування Університету буде ефективно брати участь в управлінні нашим навчальним закладом, сприятиме дотриманню прав та інтересів студентів, гідно презентуватиме Київський університет імені Бориса Грінченка на державному та міжнародному рівнях.

Бажаю змістовної та плідної роботи на благо студентської громади нашого Університету, Києва і киян та держави Україна!

Щиро Ваш,

Віктор Огнев’юк