Щиро вітаю Вас з Днем Києва!

Наша столиця – великий сучасний науковий і культурний центр. Університет Грінченка є його невід’ємною частиною, бо належить громаді міста. Пишаюсь, що наші студенти та співробітники постійно примножують наукові, спортивні, творчі здобутки Києва, тим самим сприяючи його розвитку і процвітанню. Радію, що ми втілюємо в життя соціальний проект «З Києвом і для Києва», проводимо культурно-мистецькі заходи, зокрема, до Дня Захисника України, Дня Святого Миколая, Дня Матері та 9 травня, а також ряд волонтерських проектів. У неділю, 29 травня, о 17.45 на Михайлівській площі привітаємо киян і гостей міста зі святом концертною програмою за участю студентів та викладачів Університету у супроводі Національного академічного оркестру народних інструментів України під керівництвом В. Гуцала.

Бажаю грінченківцям, столичній громаді та гостям міста чудового свята, гарного настрою, добра, благополуччя і миру!

З повагою, Віктор Огнев’юк