Цьогоріч зі стін Університету Грінченка випускається 1607 фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів. Серед них 334 «Молодших спеціалістів», 969 – «Бакалаврів» та 245 «Магістрів».

Багато з Вас продовжить навчатися у нашому Університеті на більш високому рівні і це закономірно, оскільки Ви залишаєтеся вірними нашим цінностям, корпоративній культурі й грінченківській родині. Частина з Вас працюватиме, і тим самим продовжить традицію служіння моралі, громаді та суспільству.

Дорогі грінченківці, тисячі доріг відкриваються перед Вами. І всі вони ведуть у світ праці та творчості, без яких немислиме людське буття. Бажаю кожному з Вас здоров’я, щастя, мудрих рішень і дій, високих навчальних та професійних досягнень, впевненості у власних силах і постійного самовдосконалення! Бережіть вірність Українському народові! Слава Україні!

З повагою, щиро
Віктор Огнев'юк