Шановні вступники!

Щиро вітаю Вас у нашому Університеті!

Подаючи документи, Ви вже мали можливість переконатися, що Київський університет імені Бориса Грінченка – це сучасний та успішний навчальний заклад.

7 тисяч 300 вступників подали документи на навчання до нашого університету, з них:

• 590 на ОКР – молодший спеціаліст;
  • 4958 – ОКР бакалавр;
  • 267 – ОКР спеціаліст;
  • 240 – ОКР магістр, а також 1095 на заочну форму навчання та 368 за добором на різні курси ОКР бакалавр.

Нам приємно, що з-поміж багатьох навчальних закладів України Ви обрали саме наш.  Учитися в нашому Університеті престижно, оскільки він має широке міжнародне та національне визнання, що засвідчують: підписання Великої Хартії Університетів (Болонья, 2010р.), членство у міжнародних асоціаціях, міжуніверситетські угоди та IV (найвищий) рівень акредитації.

У нашому закладі створена доброзичлива атмосфера грінченківської родини, у якій вимогливість поєднується  з повагою до особистості, створені умови для навчання не тільки за обраною спеціальністю, а також за спеціалізаціями і сертифікаційними програмами, отримання подвійних дипломів у співпраці із партнерами – закордонними університетами, з якими підписані відповідні угоди, а також можливості для участі у наукових дослідженнях, підготовки та захисту дисертацій.

У нас Ви зможете реалізовувати свій особистісний потенціал і забезпечити гармонійний розвиток: до Ваших послуг – басейн, спортивні та актові зали, читальні зали і ресурсні центри, студії, секції і гуртки та дружня підтримка всієї грінченкіської великої родини!

Ви зробили правильний вибір!

Бажаю Вам успіхів, натхнення і до зустрічі в Київському університеті імені Бориса Грінченка!

З повагою, ректор Університету, професор Віктор Огнев'юк