Засідання ректорату 9 жовтня 2012 р.

IMG 597008 жовтня 2012 р.
вул. Воровського, 18/2

8 жовтня 2012 р. на черговому засіданні ректорату було розглянуто низку питань з навчальної, наукової, соціально-гуманітарної, інформаційної, кадрової та правової роботи. Було підбито підсумки святкування Дня працівників освіти, проаналізовано надходження коштів до спецфонду університету та розподіл навчального навантаження викладачів. Проректор з науково-методичної та навчальної роботи О.Б.Жильцов поінформував про готовність інформації про студентський контингент для передачі до ЄДБО. На засіданні також розглядалися питання проведення урочистостей з нагоди Дня студента 17 листопада та Дня університету 9 грудня ц.р. Проректор з наукової роботи Хоружа Л.Л. акцентувала увагу на необхідності подачі співробітниками університету документів на авторські свідоцтва та патенти. Проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Морзе Н.В. поінформувала про розподіл нової  комп’ютерної техніки та підключення до зони wi-fi. Завідувач НДЛ міжнародних проектів Вдовиченко Г.В. поінформувала про вступ до Міжнародної асоціації університетів та реалізацію спільного проекту з інклюзивної освіти з Гейдельберзьким університетом.  Радник ректора з кадрових та правових питань Даценко Ю.О. поінформувала про роботу з новопризначеними працівниками.
Особливу увагу було приділено питанням профорієнтаційної роботи, аналізу анкетування працівників університету, виготовлення рекламної продукції, участі університету у виставках «Інноватика в сучасній освіти», «Освіта та кар’єра», а також  вдосконалення сайту університету.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення.