Засідання ректорату 24 вересня 2015 р.

IMG_085524 вересня 2015 р
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

24 вересня 2015 року відбулося чергове засідання ректорату, на якому розглядалися питання про правила переведення студентів на індивідуальний графік навчання; підсумки зборів трудових колективів; роботу із студентами заочної форми навчання; викладання навчальних дисциплін англійською мовою та інші.

Окрема увага на засіданні була приділена питанням добору кадрів, роботі з кадрами та нагородженню співробітників Університету до Дня працівників освіти.

Також на ректораті обговорили питання відкриття чергового етапу соціального проекту Університету «З Києвом і для Києва» та підготовки до Науково-методичної конференції науково-педагогічних та педагогічних працівників Університету, яка відбудеться 1 жовтня 2015 року.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.