Засідання ректорату 9 листопада 2015 р.

DSC053669 листопада 2015 року
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська 18/2

9 листопада 2015 року відбулося чергове засідання ректорату, на якому розглядалися питання про вступ до аспірантури у 2016 році; відзначення Дня студента в Університеті; проведення Конференції трудового колективу 24.12.2015р. та впровадження екологічних проектів.

Окрема увага на засіданні була приділена питанням презентації проектів «Інститут родини» та «Центр відкритої освіти (дистанційний екстернат)»; звітам проректорів та директорів інститутів про відрядження до Сумського державного університету; підготовки до відзначення Дня народження Бориса Грінченка та Дня Університету.

Також на ректораті обговорили питання співпраці з «Українською Гельсінською спілкою з прав людини» та підписання договору з Університетом Сулайман Шах (Туреччина).

З усіх питань прийняті узгоджені рішення та дано відповідні доручення.