Засідання ректорату 29 серпня 2016 року

08 29 rektorat29 серпня 2016 р
м. Київ, вул. М. Тимошенка 13-Б

29.08.2016 відбулося чергове засідання ректорату. На початку засідання ректор Огнев’юк В. О. підняв питання взаємодії керівництва складу Університету, важливості оперативного вирішення завдань та розподілу обов’язків.

Під час засідання було розглянуто низку важливих питань, а саме: проведення посвяти першокурсників у студенти; відкриття гуртожитку по вулиці Старосільській, 2 та презентація Факультету здоров'я, фізичної культури і спорту 08 вересня 2016 та ін.

Проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Бєлофастова Т. Ю. поінформувала про хід поселення студентів у гуртожитки. Поселення відбувається згідно затвердженого графіка. Станом на 29 серпня вже поселено 149 студентів.

Радник ректора з правових та кадрових питань Даценко Ю. О. зробила акцент на деяких питаннях організації та проведення Зборів трудових колективів та виборів директорів і деканів новостворених структурних підрозділів.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.