Ректорат схвалив церемонію підведення підсумків рейтингу «Лідер року»

IMG_085506 лютого 2017 року
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

06 лютого 2017 року відбулося чергове засідання ректорату. Директори інститів і коледжу та декани факультетів інформували ректорат про підсумки рейтингу науково-педагогічних працівників «Лідер року» у своїх підрозділах та вмотивовували пропозиції щодо встановлення розмірів надбавок працівникам. За підсумками обговорення схвалено церемонію підведення підсумків університетського рейтингу «Лідер року» та формати церемонії посвяти у почесні професори.

На засіданні обговорено перспективи виконання державного (регіонального) замовлення та встановлення вартості навчання для вступників університету у 2017 р.

Було прийнято рішення про оголошення конкурсу на заміщення вакантних місць студентів, що фінансуються з місцевого бюджету, про придбання програмного забезпечення та підготовку нового університетського порталу.

Також розглядалися інші актуальні питання з яких прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.