Засідання ректорату Київського університету імені Бориса Грінченка 11 березня 2019 р.

IMG_085511 березня 2019 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

11 березня 2019 року відбулося чергове засідання ректорату. На засідання було запрошено завідувача НДЛ археології професора Відейка М.Ю, який підготував та презентував проект «Київська сторожа».

Членами ректорату вирішувалися питання щодо створення центрів сприяння викладачам та викладацькій діяльності, планувалися соціально-гуманітарні заходи на березень-червень 2019 р., аналізувалася робота кафедр з поліпшення якості освіти, створення ЕНК, досліджень та публікацій в науково-метричних базах. Також рішенням ректорату було схвалено включити роман «Забуття» Тетяни Малярчук до списку рекомендованої студентам літератури.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.