Засідання ректорату Київського університету імені Бориса Грінченка 25 березня 2019 р.

IMG_085525 березня 2019 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

25 березня 2019 року відбулося засідання ректорату, на якому обговорили питання про вартість навчання в Університеті; про залучення іноземних студентів до навчання; про обов’язкові показники, які враховуватимуться при визначенні переможців серед кафедр за результатами Конкурсу «Лідер року – 2019»; про підготовку до Благодійного балу та вручення дипломів випускникам; про участь жіночої футбольної збірної Університету в ХІІІ Чемпіонаті Європи з футболу серед студентів 19-28 липня 2019 р. у м. Мадрид (Іспанія). Крім цього було обговорено та прийнято рішення внести книгу «Син терориста. Історія вибору» Зака Ібрагіма до списку рекомендованої для прочитання студентам літератури.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.