Засідання ректорату Київського університету імені Бориса Грінченка 20 травня 2019 р.

IMG_085520 травня 2019 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

20 травня 2019 року відбулося чергове засідання ректорату, на якому ректор звітував про результати відрядження на Конференцію ЄАУ та участь у навчальному візиті до Фінляндії. Також увагу було приділено питанням про вартість навчання на бакалавраті /магістратурі, аспірантурі/докторантурі Університету для вступників 2019 р.; про добір кадрів та роботу з ними; про придбання програмного забезпечення на новий навчальний рік; про оновлення дизайну університетських нагрудних знаків. Крім цього було обговорено та прийнято рішення внести «Квіти для Елджернона» Деніеля Кіза до списку рекомендованої для прочитання студентам літератури.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.