Засідання ректорату Київського університету імені Бориса Грінченка 27 травня 2019 р.

IMG_085527 травня 2019 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

27 травня 2019 року відбулося чергове засідання ректорату, яке було проведено в навчальному корпусі за адресою: б-р І.Шамо, 18/2. Засідання розпочалося з презентації модульного гуртожитку, Ресурсного центру підтримки студентів з інвалідністю та Центру інклюзивної освіти.

На порядок денний було винесено питання про хід виконання наказу «Про підготовку інфраструктури університету до початку 2019-2020 навчального року»; про організацію навчальних поїздок студентів та джерела їх покриття; про спеціалізації майбутнього та про проміжні результати реалізації угоди подвійних дипломів з Полонійною академією Ченстохові (Польща).

Членами ректорату було обговорено та прийнято рішення про внесення книги «Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього» Ювал Ной Харарі до списку рекомендованої студентам для прочитання літератури.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.