Засідання ректорату Київського університету імені Бориса Грінченка 09 серпня 2019 р.

IMG_085509 серпня 2019 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

9 серпня 2019 року відбулося чергове засідання ректорату. Було обговорено низку питань організаційної, навчальної, інформаційної та соціально-гуманітарної роботи Університету.

Ректор В.О.Огнев’юк проаналізував результати виконання доручень ректорату. Відповідальні особи доповідали з питань, що виникали в ході обговорення.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення, серед яких розглянути підсумки вступної кампанії; проаналізувати показники добору на 2-3 курси й набір на магістерські програми та запропонувати конкретні кроки для забезпечення удосконалення профорієнтаційної роботи, підвищення якості освітніх програм та їх привабливості для вступників; ліквідувати заборгованість в оплаті за навчання студентів та аспірантів; провести урочистості з нагоди посвяти у студенти; забезпечити координацію роботи зі своєчасного поселення студентів у гуртожитки Університету та закладів партнерів Університету.