Засідання ректорату Київського університету імені Бориса Грінченка №3 від 10 лютого 2020 р.

IMG_085510 лютого 2020 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

10 лютого 2020 року відбулося чергове засідання ректорату на якому спільно обговорено питання про розвиток корпоративної культури Університету, проаналізовано результати опитування студентів 3 курсів, розглянуто нові ідеї для розвитку Університету та пропозиції щодо удосконалення рейтингу «Лідер року».

На засіданні була присутня професорка кафедри комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління Морзе Н.В., яка доповіла про реалізацію міжнародного проєкту з Талінським технічним університетом, який спрямований на консультування українських університетів щодо розробки магістерських освітніх програм та підвищення обізнаності про електронне урядування. Жильцову О.Б. дано доручення організувати підписання угоди із згаданим університетом.

Крім цього було опрацьовано поточні питання життєдіяльності Університету та перспективні напрямки його діяльності в найближчі тижні.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.