Images-loading

малієнко Інститут людини

Університет для мене – це…

«… можливість спробувати свої сили в науковій діяльності, визначитись з напрямком подальшого професійного спрямування. Місце, де можна отримати спробувати реалізувати себе в різних напрямках, отримати підтримку та кваліфіковану допомогу у вирішення навчальних і наукових питань.»

Інтереси: хронопсихологічне прогнозування дизонтогенезу розумового розвитку дітей старшого дошкільного віку.

Здобутки:

• Диплом за І місце «за нуково-методичний проект» з спеціальної психології в ІV Республіканській студентській олімпіаді з корекційної педагогіки і спеціальної психології (з міжнародною участю)
  • Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 н.р. у галузі «Корекційна та соціальна педагогіка»
  • Диплом ІІ ступеня ХІІ-ої Всеукраїнської (з міжнародною участю) студентської олімпіади зі спеціальності «Корекційна освіта» (за нозологіями)