Images-loading

Безпалько Ольга Володимирівна

Безпалько Ольга Володимирівна

Директор Інституту людини

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор педагогічних наук, професор

Біографія

  • У 1987 році закінчила Київський державний педагогічний інститут імені О.М.Горького за спеціальністю “Викладач-дослідник з педагогіки і психології”.
  • Досліджує питання соціально-педагогічної роботи з дітьми та учнівською молоддю в різних соціальних інституціях територіальної громади.
  • Здійснює наукове керівництво соціально-педагогічними дослідженнями магістрантів і аспірантів.
  • Автор понад 80 наукових праць з проблем соціального виховання та соціальної педагогіки, у тому числі співавтор 12 підручників та навчально-методичних посібників, автор навчальних посібників “Соціальна педагогіка в схемах і таблицях”, “Соціальна робота в громаді”, які рекомендовані Міністерством освіти і науки України.
  • Працювала членом робочих груп Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, консультантом, тренером та експертом у соціальних проектах міжнародних неурядових організацій (ПРООН ЮНЕЙДС, ЮНІСЕФ, Український фонд “Благополуччя дітей”, Представництво благодійної організації “Кожній дитині” в Україні, Представництво благодійної організації “Надія і житло для дітей” в Україні), які реалізовувалися за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.