Images-loading

Горбенко Галина Василівна

Директор Інституту журналістики

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук, доцент

Біографія

У 1983 році закінчила Чернівецький ордена Трудового Червоного прапора державний університет (нині Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича) за спеціальністю – «Українська мова і література».У 2003 р. закінчила вищу школу реклами Московської гуманітарно-соціальної академії за спеціальністю «Рекламний менеджмент».

У 2004 році отримала науковий ступінь кандидата педагогічних наук. Вчене звання доцента кафедри реклами і зв’язків з громадськістю отримала у 2014 році.

Автор більше 20 наукових публікацій, упорядник довідкового видання «Абетка соціальних комунікацій».

У Київському університеті імені Бориса Грінченка працює з 2012 року.З 2012 по 2016 р. завідувала кафедрою реклами та зв`язків з громадськістю.З липня 2016 року – директор Інституту журналістики.

За період роботи під керівництвом Горбенко Г. В. працює Клуб соціальних комунікацій, який активно функціонує та об’єднує студентів різних напрямів підготовки, надає їм можливість спілкування з провідними фахівцями у галузі реклами і PR. Горбенко Г. В. є організатором Київського конкурсу для старшокласників «Перший раз у PR-клас», метою якого є ознайомлення школярів зі сферою соціальних комунікацій та залучення їх до професії рекламіста та піарника та головою журі Всеукраїнського фестивалю буктрейлерів «Bookfashion». Підготувала більше 30 призерів міжнародних та всеукраїнських фестивалів реклами.  

Професійний і науковий інтерес

Підготовка фахівців з реклами та PR в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку. 

Інше

Відзнаки:

  • Почесна грамота Московського гуманітарного університету за плідну науково-педагогічну діяльність (2004 р.);
  • Подяка Інституту реклами за високий професіоналізм, плідну науково-педагогічну діяльність та вагомий внесок у розвиток нових спеціалізацій в освіті (2007 р.)
  • Грамота Київського університету імені Бориса Грінченка за розвиток нових напрямів підготовки фахівців та з нагоди Дня працівників освіти (2013 р.);
  • Подяка Київського міського голови за плідну педагогічну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти (2015 р.).