Images-loading

Білецька Вікторія Вікторівна

Білецька Вікторія Вікторівна

Завідувач кафедри спорту та фітнесу

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент

Біографія

  • Освіта:

2012 - Отримала вчене звання доцента кафедри фізичного виховання.

2009 - Захистила кандидатську дисертацію у Національному Університеті Фізичного Виховання і Спорту України за спеціальністю 24.00.02 – Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення.

2006 - Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка, спеціальність – Фізіологія, кваліфікація – біолог-фізіолог людини та тварин, викладач біології.

2000 - Національний Університет Фізичного Виховання і Спорту України, спеціальність – Фізичне виховання, кваліфікація – магістр з рекреації та оздоровчої фізичної культури.

1999 - Національний Університет Фізичного Виховання і Спорту України, спеціальність – Олімпійський та професійний спорт, кваліфікація – тренер з лижного спорту, викладач фізичного виховання.

  • Досвід роботи:

2017 – теперішній час - Київський університет імені Бориса Грінченка, завідувач кафедри спорту та фітнесу; доцент кафедри спорту та фітнесу.

2016 – 2017 - Київський університет імені Бориса Грінченка, завідувач кафедри спортивної підготовки; доцент кафедри спортивної підготовки.

2010 – 2016 - Національний Авіаційний Університет, доцент кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки.

2000 – 2010 - Національний Університет Фізичного Виховання і Спорту України, доцент кафедри здоров’я, фітнесу та рекреації, старший викладач кафедри теорії і методики спортивної підготовки і резервних можливостей спортсменів, викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання.

Професійний і науковий інтерес

Теоретико-методичні засади і технології моніторингу якості фізичного виховання студентів.

Інше

Автор понад 100 наукових та науково-методичних праць, серед яких навчальний посібник та навчальна програма з фізичної культури для 1-4, 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів з грифом Міністерства освіти і науки України.