Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Вчена рада Склад Вченої ради Університету Нікітенко Олександр Іванович
Контактна інформація

Нікітенко Олександр Іванович

Професор кафедри публічного та приватного права

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор юридичних наук, професор

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Біографія

Народився у м. Попасна, Луганської області, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, працював в органах внутрішніх справ 40 років, від дільничного інспектора до головного інспектора МВС України, а також начальником штабу, заступником, Першим заступником начальника УМВС України в Луганській області та його керівником. Працював начальником кафедри адміністративного права і процесу Луганської академії внутрішніх справ, а потім проректором академії, начальником кафедри кримінального права та кримінології, а потім Першим проректором Херсонського юридичного інституту МВС України, директором інституту права Міжнародного університету бізнесу і права, а потім професором Донецького інституту внутрішніх справ та професором кафедри загально-юридичних дисциплін інституту кримінально-виконавчої служби Академії внутрішніх справ.

Закінчив Луганський педагогічний інститут та Академію МВС СРСР (м. Москва). Навчався в університеті м. Нью-Йорка.

Тема докторської дисертації «Теоретичне удосконалення діяльності правоохоронних органів у сфері забезпечення внутрішньої безпеки України». Має 112 наукових праць, 4 навчальних посібника, з грифом МВС України 2 та грифом МОН – 2. Підготував 2 кандидата юридичних наук. Нагороджено урядовою нагородою «Хрест Слави» та всіма нагородами МВС України.

Професійний і науковий інтерес

Наукові дослідження у сфері забезпечення внутрішньої безпеки України, реалізації Концепції Адміністративної реформи в Україні, реформи Адміністративного права в Україні вітчизняного і Європейського адміністративного права і процесу та захисту суверенітету і територіальної цілісності України, права, свободи людини і громадянина.

 

Інше

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Вчена рада Склад Вченої ради Університету Нікітенко Олександр Іванович