Images-loading

Новохатько Леонід Михайлович

Новохатько Леонід Михайлович

Голова Конференції трудового колективу

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор історичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент НАМУ

Біографія

Закінчив середню школу із золотою медаллю, Полтавський педагогічний інститут, аспірантуру та докторантуру Київського держуніверситету ім. Т.Шевченка.

Викладав у Полтавському педагогічному інституті, Київському університеті ім.Т.Шевченка, Київському національному університеті культури і мистецтв.

Неодноразово, починаючи з 1990 р., працював у прес-службах, рекламних та PR-структурах. В тому числі – керівником групи реклами державної зовнішньоторгівельної компанії «Укрінмаш», завідуючим сектором зв’язків з громадськими об’єднаннями, згодом – заступником начальника Головного управління інформації, зв’язків з пресою і громадськістю Кабінету Міністрів України. Був ініціатором створення та першим керівником Управління гуманітарної політики (існує і донині) Адміністрації Президента України.

Був прес-секретарем виборчої кампанії кандидата у президенти України Л.Д.Кучми (1994 р.).

14 років (1996-2010 рр.) завідував кафедрою зв`язків з громадськістю КНУКІМ, у 1999 р. одержав диплом професора з цього фаху (найімовірніше, першим в Україні). Неодноразово брав участь у розробці навчальних програм з реклами і PR для вищих навчальних закладів України.

У 2007 – 2010 рр. працював першим заступником генерального директора Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ».

Член Національної спілки журналістів України.

Автор 7 наукових та науково-популярних книг. За одну з них – «Італійці та італійська культура в Україні» (укр., італ., англ. мовами) нагороджений орденом Президентом Італії. Всього має більше 30 публікацій.

 

Професійний і науковий інтерес

PR у державній і політичній сферах, консалтинг; українська культура та освіта у європейському контексті.

Інше

Член Національної спілки журналістів України.

Голова редакційної колегії наукового збірника «Інтегровані комунікації».

Нагороди:

  • орден «За заслуги» ІІ і ІІІ ступенів;
  • Почесна грамота Верховної Ради України;
  • Подяка Прем’єр-міністра України А.Кінаха за сприяння іноземним спостерігачам на виборах до Верховної Ради України.