Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Вчена рада Склад Вченої ради Університету Скрипник Тетяна Вікторівна
Контактна інформація

Скрипник Тетяна Вікторівна

Завідувач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор психологічних наук, старший науковий співробітник

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Біографія

Народилася у Киві, 8 січня 1964 р. За першим фахом – філолог (Національний університет імені Тараса Шевченка); за другим – практичний психолог (Інститут практичної психології і соціальної роботи „Психогенез”).

З 2011по 2015 р. обіймала посаду завідувача лабораторією навчання і розвитку дітей з аутизмом в Інституті спеціальної педагогіки НАПН України.

Стажувалася в різних країнах (Росія, Білорусь, Польща, Словаччина, США, Нідерланди) у напрямах роботи з аутичними дітьми та з питань інклюзії.

Є Головою Ради Громадської організація фахівців „Системна допомога дітям з аутизмом „Маленький принц”.

Автор публікацій: монографія „Феноменологія аутизму”, „Стандарти психолого-педагогічної допомоги дітям з аутизмом”, „Технології психолого-педагогічного супроводу дітей з аутизмом в освітньому просторі” та ін.

 

Професійний і науковий інтерес

Науковий інтерес – методологія наукового пізнання, педагогічний дизайн та класний менеджмент; психологія розвитку, засади системної допомоги дітям з розладами аутистичного спектра.

Професійний інтерес – сприяння становленню висококваліфікованих кадрів, відповідальних і креативних особистостей, здатних працювати в режимі командної взаємодії і втілювати всесвітньо визнані стандарти корекційно-розвивальної та навчально-виховної роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби.

 

Інше

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Вчена рада Склад Вченої ради Університету Скрипник Тетяна Вікторівна