Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Вчена рада Склад Вченої ради Університету Чеснокова Ганна Вадимівна
Контактна інформація

Чеснокова Ганна Вадимівна

Професор кафедри англійської філології та перекладу

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат філологічних наук, професор

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Біографія

  • У 1991 р. закінчила з відзнакою Київський національний лінгвістичний університет. У 1999 р. захистила кандидатську дисертацію (Вчена рада філологічного факультету Київського університету імені Т. Шевченка). Випускниця докторантури Київського національного лінгвістичного університету.

  • З 1991 р. працювала в Київському національному лінгвістичному університеті на посадах викладача, старшого викладача, доцента, завідувача кафедри.

  • З 2012 р. працює на посаді професора в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

  • Проходила стажування в Warner Pacific College (США) і Concordria University за програмою Visiting International Professors (США), а також за програмою International Leadership (США). Навчалася за програмою University Professors Enrichment and Academic Recertification Program та у Літній науковій школі Ludwig-Maximilians-Universität (Німеччина).

  • Автор близько 150 публікацій у наукових виданнях України, Росії, Казахстану, США, Канади, Великобританії, Німеччини, Італії, Бразилії, Нідерландів, Угорщини, Фінляндії, Туреччини, Мальти, серед яких статті в наукометричних базах Scopus, Web of Science, Index Copernicus, РІНЦ тощо, одноосібна монографія, 6 розділів у колективних монографіях у провідних зарубіжних наукових виданнях і 3 навчально-методичні посібники із грифом МОН України.

  • Член PALA (Всесвітньої асоціації поетики та лінгвістики з 2001 р.), IGEL (Всесвітнього товариства емпіричного вивчення літератури з 2006 р.), керівник української секції EDIS (Товариства Емілі Дікінсон з 2000 р.).

  • Підготувала 5 кандидатів наук.

 

Професійний і науковий інтерес

Емпіричне вивчення культурних артефактів, порівняльне дослідження мов і культур. 

Інше

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Вчена рада Склад Вченої ради Університету Чеснокова Ганна Вадимівна