Images-loading

Головатенко Тетяна Юріївна

Головатенко Тетяна Юріївна

Аспірантка Педагогічного інституту

Біографія

У 2016 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка, отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Філологія (англійська)» та здобула кваліфікацію бакалавра філології, вчителя англійської мови та зарубіжної літератури.

У 2016 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка, отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Початкова освіта» та здобула кваліфікацію магістра початкової освіти, викладача педагогіки і методики початкової освіти, організатора початкової освіти, вчителя англійської мови початкової школи.

Нагороджена Грамотою Ректора Київського університету імені Бориса Грінченка та Почесною грамотою Київської обласної ради.

Має досвід роботи вчителем англійської мови у загальноосвітніх навчальних закладах.

Професійний і науковий інтерес

Є автором статей у наукових та науково-практичних виданнях з проблем імплементації європейського освітнього досвіду в систему іншомовної підготовки майбутнього вчителя початкової школи.

Коло наукових інтересів: інтеграція європейського досвіду в систему професійної підготовки вчителя початкової школи, компаративні дослідження освітніх систем Європейського Союзу, навчання англійської мови як другої іноземної.