Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Волонтерський рух Волонтерська діяльність Бійці АТО передали грінченківцям прапор із передової

Бійці АТО передали грінченківцям прапор із передової

12 червня 2016 року в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбувся патріотичний культурно-мистецький проект Заслуженого діяча мистецтв України Анжели Ярмолюк «Я чекаю тебе!».

На заході були присутні учасники антитерористичної операції на Сході країни, військовослужбовці Київського гарнізону, курсанти військових училищ, родини учасників бойових дій та мешканці столиці.

Під час дійства, Народний артист України Фемій Мустафаєв передав Київському університету імені Бориса Грінченка привезений з фронту прапор, на якому свої підписи та повідомлення для грінченківців залишили воїни-захисники, що зараз перебувають на передовій, захищаючи територіальну цілісність Української держави. Від імені командирів військових частин Фемій Мансурович подякував Університету за постійну підтримку бійців АТО та волонтерську допомогу.