Привітання ветеранів ВВв, інвалідів, бійців АТО

11 травня 2016 року творча студентська молодь Університету разом із викладачами підготували тематичну програму для ветеранів ВВв, інвалідів, бійців АТО, які зараз перебувають на реабілітації у Київському міському клінічному шпиталі (смт. Пуща-Водиця).

Через проникливе виконання пісень воєнних років та яскраві хореографічні композиції, грінченківці висловили їм свою повагу, вдячність і ніжні почуття. Безцінними у цій вже традиційній зустрічі стали неповторна емоційна аура, щирий духовний зв'язок поколінь.

У концертній програмі взяли участь студенти Інституту мистецтв, Гуманітарного інституту, солісти вокальної студії «Натхнення», а також співробітники НМЦ соціально-гуманітарної роботи та організації дозвілля студентів.

По завершенню заходу, грінченківці пригостили ветеранів та бійців солодощами до чаю.