Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Волонтерський рух Звіти про надання гуманітарної допомоги бійцям АТО Звіт про ІІ транш гуманітарної допомоги бійцям АТО (27 лютого 2015 р.)

Звіт про ІІ транш гуманітарної допомоги бійцям АТО (27 лютого 2015 р.)

27 лютого 2015 року, наш Університет надав гуманітарну допомогу бійцям 43-ї бригади 191-го дівізіону, які знаходяться в зоні АТО. Грінченківці вкотре проявили свою небайдужість до наших захисників: принесли теплий чоловічий одяг, ліки від застуди та солодощі для настрою. Розуміючи складну економічну ситуацію в країні, також були зібрані гроші з метою закупівлі пального для автомобілів, які будуть перевозити гуманітарний вантаж.

І надалі ми будемо надавати допомогу всім тим, хто її потребує.

Список гуманітарної допомоги від Київського університету імені Бориса Грінченка.