Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Волонтерський рух Звіти про надання гуманітарної допомоги бійцям АТО Звіт про X транш гуманітарної допомоги бійцям АТО

Звіт про X транш гуманітарної допомоги бійцям АТО

22 січня Україна відзначає День Соборності і Свободи. Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на прагнення народу до власної, незалежної, соборної держави, є результатом складного і довготривалого процесу її формування.

19-20 січня 2017 р., напередодні Дня Соборності, грінченківці направили черговий транш благодійної допомоги бійцям АТО, зокрема 128 гірсько-піхотній бригаді, батальйону Полтава, АСАП (екстрена медична допомога в зоні АТО на передовій), підрозділу розвідки. Ця передача здійснилася за підтримки волонтера-координатора Юлії Данильченко.