Ви тут: Головна Структура Підрозділи Університету НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів Діяльність Гуртожиток Події в гуртожитку Передвечір Дня Святого Миколая в Університетському гуртожитку

Передвечір Дня Святого Миколая в Університетському гуртожитку

18 грудня 2012 року у  гуртожитку  відбулася передсвяткова зустріч студентів з представниками Ректорату,  Студентської профспілки та співробітниками соціально-гуманітарної сфери Університету. На святковий настрій налаштовувала ялинка-красуня, яку подарувала мешканцям Студенстська профспілка. Прикрашання ялинки стало справжнім дійством, яке об'єднало всіх присутніх. Кожний мав змогу перетворити звичайну ялинку на «ЯЛИНКУ БАЖАНЬ»: вішаючи блискучу іграшку, загадати бажання і  висловити святкове привітання.
 Проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Таїсія Юріївна Бєлофастова від імені Ректорату тепло привітала грінчернківців зі святом, побажала, щоб Святий Миколай допоміг всім у здійсненні їхніх  світлих мрій. Голова студентської ради гуртожитку Омелянчук Анастасія привітала  учасників свята і побажала всім щирого кохання. Студентка Гуманітарного інституту, солістка вокальної  студії «Натхнення», Маркус Оксана, яка проживає у студентському гуртожитку, виступила з музичним подарунком. Посмішки викликав відеоролик, підготовлений відділом соціально-гуманітарної роботи Університету,  в основу якого покладені новорічні мотиви і кадри із життя студентів у гуртожитку. Солодким сюрпризом став святковий торт, який передав студентам сам Святий Миколай.