Майстер-клас «Чарівна Індія»

29 травня 2013 року в кімнаті самопідготовки студентського гуртожитку Київського університету імені Бориса Грінченка (бульв.І.Лепсе,46) пройшов майстер-клас з Мехенді «Чарівна Індія».

Мехенді - це мистецтво розпису тіла візерунками із хни, історія якого нараховує багато сторіч. Хну, що використовується для мехенді, отримують із листів хінного дерева (на латині воно називається Lawsonia Inermis), що виростає в Судані, Єгипті, Індії, більшості північно-африканских країн, на Близькому Сході й в інших місцевостях з гарячим і сухим кліматом. Традиційно мехенді може бути виконано в одному із чотирьох стилів. Стиль, що застосовується для розпису на Близькому Сході, в основному містить у собі квіткові мотиви, що нагадують арабську вишивку й живопис, і, як правило, не має якоїсь певної схеми нанесення.

Майстер-клас провела студентка ІІІ курсу Інституту мистецтв спеціальності «Дизайн» Дідковська Валентина. В цей день кожен мав змогу відчути багатогранність чарівної індійської культури, відкрити для себе мистецтво розпису хною на тілі, дізнатися про його історію, техніку нанесення хни, догляд за малюнком, основні елементита стилі розпису.