Ви тут: Головна Структура Підрозділи Університету НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів Діяльність Гуртожиток Події в гуртожитку Вікторина «Ми козацького роду діти»

Вікторина «Ми козацького роду діти»

14 жовтня щорічно відзначаємо великий день – свято Покрови Пресвятої Богородиці. Історично склалось, що саме цього дня ми вшановуємо ще й пам'ять українського козацтва.

Зважаючи на необхідність виховання сучасної молоді в атмосфері поваги до історії та традицій свого народу, 21 жовтня 2013 р. для студентів, що мешкають в Університетському гуртожитку за адресою: бульвар І.Лепсе, 46,  була проведена вікторина «Ми козацького роду діти».

Цікаві завдання, піднесена атмосфера та веселий настрій зробили цей захід не тільки корисним та пізнавальним, але й цікавим.