Ви тут: Головна Структура Підрозділи Університету НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів Діяльність Гуртожиток Події в гуртожитку Благодійна акція в Університетському гуртожитку з нагоди свята Курбан-Байрам-2014

06 жовтня 2014 року в Університетському гуртожитку пройшла вже друга благодійна акція з нагоди одного із найбільших мусульманських свят Курбан-Байрам - вручення подарунків від Українсько-культурного центру «Сяйво» студентам-грінченківцям. Подарунки вручала представник і координатор Центру – Бурак Оксана.

Пріоритетним напрямом діяльності цієї організації є впровадження соціально-культурних проектів, спрямованих на формування толерантності, розуміння та поваги до національних традицій різних народів.

До однієї з таких яскравих традицій мусульманської культури належить святкування Курбан Байрам у колі рідних та друзів, даруючи один одному подарунки. Цього року його відзначають 04 жовтня та впродовж двох наступних днів. В ісламській культурі любов, повага, взаєморозуміння та взаємодопомога, бажання іншим благ, яких бажаєш для себе самого не є порожніми словами. Ці принципи віри підкріплені відповідною практикою.

Студенти-мешканці гуртожитку були зворушені увагою та проявом турботи до себе, висловили слова щирої подяки Українсько-турецькому центру «Сяйво».