Ви тут: Головна Структура Підрозділи Університету НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів Діяльність Гуртожиток Події в гуртожитку Зустріч проректора із науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи зі студрадою гуртожитку № 4 (вул.Кіквідзе, 35)

Особистість набуває ціннісних орієнтацій, знань, досвіду не лише за умов систематичного навчання, а й у процесі спільного проживання, що є важливою сферою соціалізації особистості.

Усвідомлюючи цю істину одним з пріоритетних векторів соціально-гуманітарної сфери було визначено багатопрофільну роботу зі студентами, що мешкають в гуртожитках, якими опікується наш Університет. А її важливою складовою є тісна та плідна взаємодія між педагогічним колективом Університету та Управлінським органом студентського самоврядування в гуртожитку – Радою гуртожитку. Вона обирається з числа найбільш авторитетних і активних студентів, є суспільним органом самоврядування, забезпечує підтримання правил внутрішнього розпорядку гуртожитку, керує роботою з питань самообслуговування, виховує почуття відповідальності.

Зважаючи на важливість співпраці дорослих наставників та студентів-лідерів 20 листопада відбулася зустріч проректора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Бєлофастової Таїсії Юріївни з представниками студентської Ради гуртожитку, що знаходиться за адресою: вул. Кіквідзе, 35

У формі жвавого діалогу обговорювалися питання проживання, перепускного режиму, підтримка чистоти в гуртожитку та за його межами; дотримання правил внутрішнього розпорядку та процедури взаємодії з порушниками встановлених правил.

Впевнені, що саме такі по-справжньому відкриті зустрічі є зворотнім зв’язком у вирішенні питань покращення умов проживання в гуртожитку і допомагають усім нашим вихованцям.

гуртожиток