Святкування Дня Св.Андрія - 2014 р.

Підтримуючи одну з головних ідей, що покладається в основу особистісного становлення кожного студента нашого Університету – повагу до свого минулого, давніх традицій, та бажаючи розширити уявлення наших вихованців про українські народні звичаї, обряди, спосіб життя, духовне багатство української молоді в минулому, в Університетському гуртожитку № 1 відбулося святкування одного з найулюбленіших та наймістичніших свят – День Святого Андрія, який у народі називають Калитою.

Студенти отримали солодкі подарунки від профспілкової студентської організації вони нагадали нашим студентам, що вони знаходяться у стінах своєї другої домівки.

Щиро дякуємо усім представникам соціально-гуманітарної сфери Університету та нашій дорогій Студентській профспілці за те, що даруєте нам свою любов та тепло, які зігрівають нас та роблять зимові свята теплими та родинними.