Ви тут: Головна Структура Підрозділи Університету НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів Діяльність Гуртожиток Події в гуртожитку День Святого Миколая в гуртожитку - 2014 р.

День Святого Миколая в гуртожитку - 2014 р.

День святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. АджеАле не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю. Ще здавна існувало повір’я: якщо в ніч на Святого Миколая загадати добре та щире бажання, то воно обов’язково здійсниться.

18 грудня в Університетському гуртожитку № 1 (бульвар Івана Лепсе, 46) відбулося справжнє свято – до наших вихованців завітали посланці від святого Миколая – представники нашої студентської профспілки та привітали усіх, презентувавши величезний торт справжній чарівний витвір кондитерської майстерності, чим нагадали таким вже дорослим студентам, що всі ми родом з дитинства.

Рада гуртожитку та кожний студент, що належить до великої гуртожитської родини висловлює вдячність Студентській профспілці та адміністрації Університету за можливість відчути себе дитиною у справжній родині.